❤️Doprava ZDARMA od 500 Kč.

Dámská noční košilka

Noční košile je dnes označení pro dámský nebo dívčí oděv, který se nosí na spaní. Věděli jste ale, že neexistuje jen jeden druh noční košilky a že je jich rovnou několik? V tomto článku se s vámi podělíme o vše, co o nočních košilkách víme.

Co je nejzdravější obléct si do postele?

Ať už si do postele vezmete pyžamo nebo oblíbené tričko, klíčem k dobrému spánku je pohodlí. Proto si vybírejte volné oblečení z prodyšných materiálů. Většina pyžamových šortek bývá vyrobena z bavlny nebo úpletů. Na léto jsou oblíbená také hedvábná pyžama, která se obvykle prodávají v sadě.

Typy nočních košilek

Klasická noční košile

Noční košile nebo košile na spaní je vynikající volbou pro odpočinkovou noc doma. Díky vzdušnému a prodyšnému střihu vám dokáže zvednout náladu. Klasická noční košile má vpředu rozepínání na knoflíky. Tento typ je k dispozici z různých materiálů, jako je bavlna, satén a dokonce i hedvábí.

Playsuit

Playsuit je ideální noční košilka pro elegantní vzhled. Můžete ji zvolit místo nudné noční košile pro odpočinkový den. Tento typ noční košile poskytuje maximální pohodlí. Vzhledově připomíná krátké kimono.

Noční šaty

Tento typ noční košile bývá vyroben nejčastěji ze saténu a téměř připomíná šaty. Je jedním z nejoblíbenějších typů nočního prádla a díky univerzálnímu designu je ideální volbou pro ženy všech věkových skupin.

Babydoll

Babydoll je atraktivní provedení noční košilky. Předpokládá se, že se bude nosit při zvláštních příležitostech, jako je rande nebo líbánky. Babydoll se vyrábí z různých materiálů, jako je krajka, šifon, satén, hedvábí atd. Je také ideální volbou pro mladé ženy.

Jak si vybrat typ noční košilky

V první řadě byste měli vždy upřednostnit pohodlí před stylem. Noční košile je typ oděvu, který vám po dlouhé době pomůže poskytnout extra pohodlí. Pokud si chcete pořídit nějaký stylový noční oděv, pak zvolte satén, krajku nebo hedvábnou látku. Kromě látky záleží také na designu a vzoru noční košile.

Zvířecí potisky jsou atraktivní i v noční košili. A babydollky vypadají skvěle v červené, růžové, černé a bílé barvě. Pokud tedy uvažujete o pořízení babydoll, kupte si alespoň jednu z těchto barev.

Závěrečné slovo

Jednoduchost noční košilky je tou nejpřitažlivější částí. Ujistěte se, že se vám v ní bude spát pohodlně celou noc. V opačném případě nemá smysl noční košilku nebo noční košilku kupovat.

Doporučené produkty8