❤️Doprava ZDARMA od 500 Kč.

Jak vybrat svatební prádlo: Rady a tipy

Pokud jde o svatbu, je toho tolik, co je třeba zorganizovat, jako jsou květiny, místo, šaty a mnoho dalšího. Ale něco, do čeho byste neměli zanedbávat investování času, je výběr sexy svatebního spodního prádla a svatebního nočního prádla! Ať už hledáte dokonalou podprsenku, kterou si obléknete pod své vysněné svatební šaty, nebo hledáte to nejsvůdnější spodní prádlo, které by vaši svatební noc ozvláštnilo, máme pro vás tyto báječné tipy.

Jaký typ svatebního prádla vybrat? 

Pokud jde o výběr svatebního prádla, pravděpodobně najdete mnoho možností. Nejdůležitější je mít na paměti, že by to mělo být něco výjimečného. Pokud jste se poohlíželi po něčem, co by se dalo považovat za klasické podvazky na svatební noc nebo sexy body či noční košilku na váš velký den, ale zatím jste nenašli to, co by se vám líbilo, zde je několik tipů a rad, jak vybrat to správné spodní prádlo pro váš velký den.

Spodní prádlo na svatební noc

Pro mnoho žen je pohled od ženicha o svatební noci velmi důležitý, a proto by měly být plně připraveny. Za tímto účelem ženy často používají speciální spodní prádlo, které se vyznačuje elegancí a luxusem a umožňuje krásně zdobit křivky! V České republice existuje široká škála výrobků, které jsou k dostání v obchodech, zejména ve specializovaných prodejnách. Na e-shopu Arth najdete mnoho skvělého spodního prádla, takže si jistě vyberete to pravé na svou svatební noc

 

Naše tipy:

  • Červený set spodního prádla London 

Tento velice elegantní set červené barvy je velmi jedinečný. A to díky červeným vyšívaným růžím a průhledným tangám. Set obsahuje podprsenku a tanga.  

  • Bílý set spodního prádla Elaina 

Elaina set spodního prádla vám hned na první pohled bude připomínat svatební noc! Má nádhernou bílou barvu a celý je tvořený bílými květinami. Originálníkorzet” tomu dodává pocit luxusu a elegance. Set má 3 díly a oblíbí si ho naprosto každý hned na první pohled! 

 

Při výběru svatebního prádla pro velký den je třeba zvážit, jaký druh šatů se bude nosit. U hlubokého výstřihu nebo hlubokého topu s hlubokými zády můžete použít korzet, který poskytne dodatečnou oporu a vytvoří lichotivější tvar

Nebojte se při výběru experimentovat! 

Při výběru toho nejlepšího spodního prádla pro váš velký den se nebojte experimentovat! Svatbu máte jen jednou a den si musíte co nejvíce užít. Vyberte si proto něco neobvyklého, co překvapí i vašeho partnera! Věříme, že na Arth si vyberete to pravé!

Doporučené produkty1